O Firmie Sprzęt biurowy Dzierżawa kserokopiarek Drukarnia offsetowa Gadżety reklamowe Dolnośląskie Centrum Biznesu

Hardtec Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

tel. +48 71 715 66 70

 

Aktualności

  Nowe certyfikaty Hardtec - Solutions for Business

Hardtec - Solutions for Business otrzymała międzynarodowy certyfikat Trust ADV i przystąpiła do programu Solidni w biznesie.

 

 Solidni w biznesie to program skupiający firmy z branży reklamowej, które przeszły specjalny audyt wewnętrzny, z kolei  Trust ADV to międzynarodowy certyfikat potwierdzający rzetelność, uczciwość i płynność finansową firmy, która go otrzymała.

Aby znaleźć się w programie i otrzymać taki certyfikat należy spełnić szereg norm i rygorystycznych kryteriów. Jednakże firmy, którym się to uda zostają uznane za godne zaufania i wiarygodne w branży. Certyfikat ten świadczy o wysokim prestiżu i profesjonalizmie, a firma która go posiada jest bez wątpienia uczciwa i rzetelna, cechuje się nieposzlakowaną opinią i działa w poszanowaniu etyki zawodowej zgodnie z zasadami fair play. Co w dobie kryzysu i ogólnie złej sytuacji finansowej wielu firm, jest niezwykle ważne i przydatne, zwłaszcza w branży w której obraca się dużymi pieniędzmi i współpracuje z wieloma klientami, a taką branżą jest właśnie reklama – mówi Wojciech Broda – właściciel Hardtec – Solutions for Business.

Firmy, które znajdują się w programie i otrzymują certyfikaty Trust ADV, mogą również ubiegać się o „Korony reklamy”, wyróżnienie przyznawane corocznie na największych targach reklamy RemaDays. Potwierdzeniem rzetelności jest także system ocen w Rankingu firm. Chcemy cały czas poddawać się ocenie, by nasi kontrahenci czy partnerzy handlowi, byli pewni, że pracują z profesjonalistami, dla których fachowość, kompetentność i uczciwość w interesach to podstawa – dodaje Wojciech Broda

» wstecz
 
Gadżety reklamowe dla firm - Dzierżawa kserokopiarek - Gadżety reklamowe - Upominki