O Firmie Sprzęt biurowy Dzierżawa kserokopiarek Drukarnia offsetowa Gadżety reklamowe Dolnośląskie Centrum Biznesu

Hardtec Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

tel. +48 71 715 66 70

 

Aktualności

  Dzierżawa sprzętu biurowego, receptą na kryzys
Dzierżawa sprzętu biurowego to korzystanie z urządzeń (kopiarek, drukarek, niszczarek) bez wkładu własnych środków finansowych. Klient co miesiąc opłaca czynsz za użytkowanie sprzętu, który wydzierżawił, a dzierżawca dba o jego bezawaryjną pracę i dostarcza materiały eksploatacyjne.

To bardzo wygodny i jednocześnie tani sposób na użytkowanie kserokopiarki, bez konieczności jej kupowania. Klient nie musi się już martwić o serwisowanie urządzenia ani też o koszt materiałów eksploatacyjnych. Nie interesują go także okresowe przeglądy techniczne i konserwacje oraz ewentualne naprawy i wymiany poszczególnych części. W jego gestii pozostaje jedynie miesięczny czynsz za dzierżawę i koszt papieru. Opłata jest dobierana indywidualnie do każdego klienta. Szyta na miarę potrzeb, dopasowana do wielkości firmy i jej możliwości finansowych. W dzisiejszych czasach nie każdego stać na tak duży wydatek, jakim jest zakup sprzętu biurowego. Dzierżawa to korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań, za niewielkie pieniądze. To możliwość testowania najnowszych osiągnięć techniki, na które nie byłoby stać przeciętnej firmy – mówi Wojciech Broda, właściciel Hardtec – Solutions for Business.

Sporo firm nie potrzebuje takich urządzeń na co dzień. Potrzebują ich wybiórczo przy okazji organizacji imprez, konferencji, czy szkoleń. Są i firmy, które dopiero co stawiają pierwsze kroki na rynku i zanim zaczną na siebie zarabiać, nie stać ich na duże, finansowe inwestycje. Są też instytucje, takie jak szkoły, czy placówki oświatowe, które nigdy nie będą obracały dużymi pieniędzmi. Dla nich właśnie między innymi idealnym rozwiązaniem jest dzierżawienie sprzętu biurowego.

» wstecz
 
Gadżety reklamowe dla firm - Dzierżawa kserokopiarek - Gadżety reklamowe - Upominki