Dzierżawa i wynajem drukarek

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje – nawet jeśli sporadycznie – wydrukować różnego rodzaju dokumenty. Niestety zakup drukarki we Wrocławiu może okazać się bardzo drogą inwestycją. Z tego powodu wiele firm w regionie decyduje się na wypożyczenie sprzętu biurowego. Firma zyskuje wysokiej jakości urządzenie za niewielkie pieniądze, ale na tym nie kończą się zalety dzierżawy. Zachęcamy do zaznajomienia się ze wszystkimi korzyściami, jakie niesie za sobą proponowana przez nas usługa.

Na czym polega wynajem drukarek?

Wypożyczenie drukarki opiera się na prostych i jasnych zasadach. Klient uiszcza co miesiąc opłatę abonamentową. W ramach umowy może dowolnie eksploatować sprzęt aż do momentu zakończenia współpracy. Dzierżawa drukarek daje naszym klientom możliwość zaoszczędzenia znacznych środków – zakup na własność profesjonalnej drukarki to koszt rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie zawsze firma ma taką możliwość albo potrzebę. Intensywne użytkowanie drukarki jest nierzadko związane z konkretnym okresem (np. rozliczeniowym). Wynajem drukarek krótkoterminowy rozwiązuje problem kupna urządzenia, które potem niepotrzebnie zajmuje przestrzeń. Po zakończeniu umowy zabieramy sprzęt z powrotem do siebie.

Gwarancja

Warto również zwrócić uwagę na to, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za serwisowanie urządzeń w ramach wynajmu drukarek we Wrocławiu. W przypadku awarii zajmujemy się przywracaniem wypożyczonego sprzętu do stanu używalności. Dostarczamy też materiały eksploatacyjne.

Tani wynajem drukarek we Wrocławiu

Oferujemy zarówno krótkoterminową, jak i długoterminową dzierżawę sprzętu biurowego. Wycena odbywa się więc indywidualnie. Proponujemy konkurencyjne ceny, dostosowane do możliwości Państwa firmy. Wynajmujemy urządzenia o dużej mocy przerobowej, wytrzymałe, a przy tym w pełni funkcjonalne. Można wybierać pomiędzy różnymi modelami drukarek. Dokładamy wszelkich starań, aby dzierżawa drukarek była ofertą szytą na miarę.

Dla kogo dzierżawa drukarek we Wrocławiu?

Niewielkie firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić na inwestycję w drogi sprzęt. Z kolei duże przedsiębiorstwa szukają zazwyczaj oszczędności, aby przeznaczyć środki na ważniejsze cele. Niezależnie jednak od wielkości firmy, nasza oferta jest kierowana właśnie do Państwa. Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości naszych drukarek podczas spotkania.

Prywatne przedsiębiorstwa to jednak zaledwie część naszej klienteli. Zajmujemy się też wynajmem drukarek dla ośrodków publicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że instytucje użytku publicznego (np. szkoły) mają ograniczone możliwości wydawania pieniędzy. Skorzystanie z oferty Hardtec pomoże zmieścić się w zaplanowanym budżecie dzięki niskiemu kosztowi wynajmu.

Proponujemy atrakcyjną finansowo dzierżawę drukarek we Wrocławiu. Wszystkich zainteresowanych tego typu usługą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wyjaśnimy zasady wynajmu oraz ustalimy pozostałe szczegóły, włącznie z wyceną. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych drukarek we Wrocławiu.

Przykładowe oferty

Kyocera FS-1370DN

od 50 zł/miesiąc

Urządzenie przeznaczone dla małych firm

 • Do 35 stron na minutę przy rozdzielczości 1,200 dpi
 • Max. pojemność wszystkich zasobników do 800 kartek
 • Podświetlany wyświetlacz LCD
 • 500 wydruków miesięcznie w cenie

KonicaMinolta bizhub 4700P

od 75 zł/miesiąc

Urządzenie przeznaczone dla średnich firm i korporacji

 • Do 47 czarno-białych stron na minutę
 • Podajnik na 550 arkuszy papieru, ręczny podajnik do 100 arkuszy
 • Interfejs Gigabit Ethernet
 • 2000 wydruków miesięcznie w cenie

Wielofunkcyjna drukarka Konicaminolta bizhub 4050

od 99 zł/miesiąc

Urządzenie przeznaczone dla średnich firm i korporacji

 • Do 40 czarno-białych stron na minutę
 • Intuicyjna obsługa za pomocą panelu LCD
 • Formaty papieru: A6-A4 i niestandardowe rozmiary
 • 2000 wydruków miesięcznie w cenie

Rozpocznijmy współpracę