Sprzedaż i wynajem urządzeń poleasingowych

Trudno wyobrazić sobie biuro bez drukarki, skanera, czy ksera. To urządzenia niezbędne w codziennej pracy biurowej, ale też przy organizacji dokumentów. Szczególnie dla młodych przedsiębiorstw zakup profesjonalnej kserokopiarki stanowi bardzo kosztowny wydatek. Dziś to już nie problem, w przypadku braku środków można zdecydować się na dzierżawę lub wynajem kserokopiarki. Rozwiązanie to staje się coraz popularniejsze i jest świetną alternatywą dla inwestowania w urządzenia biurowe.

Sprawne i trwałe biurowe urządzenia poleasingowe

Proponowany przez nas sprzęt wciąż nadaje się do wieloletniej eksploatacji. Przed oddaniem go do sprzedaży dokładnie sprawdzamy jego parametry i stan techniczny. Dzięki czemu urządzenia poleasingowe są bardzo pewnym zakupem. Stan techniczny może ulec pogorszeniu w wyniku naturalnego zużycia czy użytkowania. Ma to jednak odbicie w cenie. Taki sprzęt to wyraźnie tańsza opcja od fabrycznie nowego, poza tym jest całkowicie funkcjonalny oraz przygotowany do dalszej intensywnej pracy.
Posiadamy większość przydatnych urządzeń biurowych poleasingowych. Należą do nich m.in. drukarki, kopiarki, kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne. Oferta nieustannie poszerzana jest o kolejne produkty.

Korzyści zakupu urządzeń poleasingowych

Najważniejszą zaletą inwestycji w poleasingowy sprzęt to oszczędność pieniędzy. Koszt zakupu – w zależności od modelu oraz stopnia eksploatacji – może być mniejszy o kilkanaście, a nieraz nawet o kilkadziesiąt procent. Biurowe urządzenia poleasingowe pozwalają utrzymać budżet przedsiębiorstwa w ryzach. Warto również zwrócić uwagę, że poniesiony koszt bardzo szybko się zwraca w postaci sprawnego i dobrze funkcjonującego sprzętu, który będzie służyć latami.

Serwis

Zajmujemy się też serwisowaniem tych urządzeń. W razie wystąpienia problemów wyślemy techników, którzy wyeliminują awarię oraz dokonają niezbędnych napraw.
Zainteresowanych naszymi urządzeniami poleasingowymi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Doradzimy również wybór najlepiej odpowiadającego potrzebom modelu.

Przykładowe oferty

KonicaMinolta bizhub 223

Zadaj pytanie o cenę

Czarno-biała kserokopiarka przeznaczona dla małych i średnich firm i instytucji.

 • Prędkość kopii / wydruków A4 mono: 22 stron / min

 • Rozdzielczość kopiowania : 600 x 600 dpi

 • Rozdzielczość drukowania: 600×1800 dpi

 • Maksymalny rozmiar oryginału / kopii : A3+

 

KonicaMinolta bizhub C224e

Zadaj pytanie o cenę

Kolorowa kserokopiarka przeznaczona dla średnich firm i instytucji

 • format max. A3 +, dodatkowo drukowanie większych formatów do 1200 mm. x 297 mm.
 • prędkość druku – 22 / 28 / 36 stron na minutę
 • prędkość skanowania – 80 stron na minutę
 • bezpośrednie drukowanie z pendriva

 

Konica Minolta bizhub C554e

Zadaj pytanie o cenę

Kolorowa kserokopiarka przeznaczona dla dużych firm i instytucji

 • wydajność 55/27 str./min. w czerni i w kolorze
 • Nośniki od A6 do SRA3, baner 1.2 m i gramatura mediów 52 – 300 g/m2
 • Nowoczesny 9-calowy kolorowy panel dotykowy z funkcją “multi-touch”
 • Pojemność papieru 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika bocznego

 

Rozpocznijmy współpracę