Naprawa kserokopiarek i drukarek

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy, która wykona serwis kserokopiarek i drukarek we Wrocławiu, warto skorzystać z oferty naszej firmy. Jako autoryzowany dealer niezawodnego sprzętu biurowego Konica Minolta w Polsce – mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu elementów wyposażenia przedsiębiorstw. Nasi pracownicy korzystają z innowacyjnych rozwiązań, dostarczanych przez renomowanych producentów i mają do dyspozycji wyłącznie wysokiej klasy narzędzia, co przekłada się na utrzymywanie usług na najwyższym poziomie.

Serwis i naprawa kserokopiarek

 

Regularne przeglądy techniczne gwarantują wymianę zużytych elementów urządzenia, ale też zapewniają odpowiednie wyczyszczenie i naoliwienie wszystkich komponentów, które tego potrzebują. Cykliczne serwisowanie to rzecz niezbędna, jeśli maszyna ma służyć przez lata, a przy tym pracować bezawaryjnie. Bez względu więc na model kserokopiarki, stała opieka firmy serwisowej jest potrzebna, ponieważ pozwala w porę wykryć ewentualne usterki i nie dopuścić do nieprawidłowości takich jak np. zbyt głośna praca, rozmazane wydruki, smugi na dokumentach lub zacinanie się papieru.

Dodatkowo serwisowane przez nas urządzenia wyróżniają się bezawaryjnością oraz długą żywotnością. Kserokopiarka powinna być sprawdzana regularnie, ale może się też zdarzyć, że będzie potrzebny dodatkowy serwis. Z fachowcami należy skontaktować się już w momencie zauważenia pierwszych niepokojących objawów takich jak np. niedomykający się podajnik, wykrzywiona klapa lub zacinająca się szuflada.

Serwis i naprawa drukarek

Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do niewielkich, bieżących serwisów drukarek, a także do skomplikowanych napraw tych urządzeń. Starannie i profesjonalnie przeprowadzają przegląd maszyn, zgodnie z zaleceniami producentów, wykonują konserwację czy wymianę zniszczonych komponentów. Naszą pracę wyróżnia wysoka jakość wykonywanych usług, szybki czas realizacji, konkurencyjne ceny oraz przejrzystość – zawsze rzetelnie informujemy klienta o kosztach, ale też o przyczynach awarii. Niewielkie defekty usuwane są na miejscu, a poważniejsze naprawy możemy przeprowadzić w warsztacie. Z naszej oferty korzystają klienci prywatni, właściciele małych czy średnich przedsiębiorstw oraz duże korporacje. Jeśli poszukujecie Państwo firmy, która rzetelnie wykona usługę taką jak naprawa drukarek we Wrocławiu, warto skorzystać z naszej oferty. Pracownicy Hardtec regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach, dzięki którym świadczą naprawy urządzeń biurowych na najwyższym poziomie, do minimum ograniczając czas potrzebny na usunięcie usterki.

 

Rozpocznijmy współpracę